Yngres Betongnettverk (YBN) er et forum for nyutdannede og de som er tidlig i karriereløpet i betongbransjen, og deres nettverksarena.
Det avholdes arrangementer utover året, ment for å stimulere til gode diskusjoner, bidrag til prosjekter og faglig påfyll.
YBN støttes av Norsk Betongforening og Norsk Forening for Betongrehabilitering.

 

Komitemedlemmer:

Andreas Sjaastad (leder), e-post: andreas.sjaastad@veidekke.no
Nina Plünneke Borvik, e-post: nina.borvik@skanska.no
Silje Gystad Ytterdal, e-post: silje.gystad.ytterdal@multiconsult.no
Maren-Iren Kvia, e-post: maren-iren.kvia@kruse-smith.no
Thea Vik Nordeide, e-post: theavik.nordeide@norbetong.no
Ida Malene Sommerstad, e-post: ida.malene.sommerstad@hoyerfinseth.no
Andre Schmidt, e-post: schmidt.andre@no.sika.com

For generelle henvendelser, send en e-post til ybn@tekna.no*

YBN har egen Facebook-side og du kan klikke på linken under for mer informasjon – YBN Facebook-side